Obiekty sportowe XXI wieku

TECHRAMPS CREW TO MY!

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, która kocha swoją pracę. Miłość do sportów ekstremalnych łączymy z pracą zawodową, dzięki czemu powstają obiekty marzeń. Nasza pasja pomaga innym zapaleńcom wzbijać się na szczyty swoich możliwości i sięgać ciągle po więcej. Jesteśmy dumni, z tego, co robimy i cieszymy się, że możemy tą radością dzielić się z innymi.

 

Wierzymy, że nasza wyobraźnia nie ma granic, dlatego jesteśmy odważni w realizacji projektów, jakich jeszcze nie zrobił nikt przed nami. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu i projektowaniu w połączeniu to nie jedyna tajemnica sukcesu naszej firmy. Jesteśmy praktykami sportów ekstremalnych i doskonale wiemy, czego potrzebują wielbiciele tej pięknej dziedziny. Każdy obiekt sportowy wykonujemy tak, jakbyśmy budowali go dla siebie.

 

Nasze wartości:

 

Profesjonalizm


Jakość pracy, terminowość i specjalistyczna wiedza to nasze wyznaczniki profesjonalizmu.
Pracujemy na wysokim poziomie, jednak nie zapominamy o tym, by praca, którą wykonujemy była bezpieczna.
Jesteśmy specjalistami, w każdym obszarze naszych działań.

Satysfakcja


Tworzymy i lubimy naszą firmę, więc dbamy o nią i o siebie nawzajem. Czerpiemy radość z pracy oraz efektów, które ona przynosi. Każdy z nas jest odpowiedzialny za powierzone zadania oraz za miejsce pracy, w którym cenimy dobrą atmosferę. Czujemy dumę z tego, co tworzymy i z ludzi, którzy są tego częścią.

Innowacyjność


Przekraczanie barier oraz niebanalne rozwiązania napędzają Nas do działania. By utrzymać pozycję lidera na rynku odważnie szukamy nowych, ciekawych rozwiązań.

Współpraca


Uważamy, że dzięki współpracy oraz dobrej komunikacji, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Nasza współpraca jest szczera i otwarta. By móc się rozwijać, dzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą.


Po co to robimy?

Spełniamy marzenia swoje i innych. Jesteśmy pasjonatami kochającymi swoją pracę. To co wiemy i umiemy wykorzystujemy do tworzenia niezwykłych miejsc, w których można uprawiać sporty ekstremalne, spotkać przyjaciół i odpocząć.


Dokąd zmierzamy?

 

Pragniemy wykorzystywać i rozwijać nasze talenty tworząc firmę z ludźmi i dla ludzi.

 

Szerząc pasję do sportów XXI wieku chcemy realizować ambitne projekty spełniające potrzeby naszej społeczności.

 

Chcemy utrzymać pozycję lidera na rynku Polskim i zwiększyć obecność na rynkach zagranicznych.