Obiekty sportowe XXI wieku

Dzień Pizzy w Grupie Techramps, czyli pyszny początek roku!

author

Autor: Asia Gęborska

W minioną środę, 17 stycznia Grupa Techramps przeniosła się prosto do włoskiej krainy smaków, świętując Światowy Dzień Pizzy. To wyjątkowe wydarzenie, obchodzone od 2018 roku, upamiętniające dzień św. Antoniego, patrona pizzerii, sprawiło, że nasza siedziba zamieniła się na jeden dzień w prawdziwą włoską pizzerię.


W tę magiczną pizzową podróż wyruszyliśmy z pełnym zaangażowaniem i apetytem na nowe doznania kulinarne. Nasza ekipa przygotowała specjalne menu, w którym królowały trzy niezapomniane smaki: klasyczna Margherita, wykwintna Capricciosa oraz pikantna Salami. Każda z pizz była wypiekana na miejscu, w prawdziwych piecach, co dodawało im niepowtarzalnego aromatu i chrupkości.


Aby dopełnić klimatu włoskiej uczty, w tle rozbrzmiewały przeboje takich artystów jak Raffaella Carrà, tworząc atmosferę pełną radość z pysznego jedzenia! To był prawdziwy festiwal smaków i dźwięków!
Na stanowisku Pizzera Mana stanął Lider Działu Marketingu i Designu — Dawid, który przyjął wyzwanie z ogromną zajawką, bo każda pizza, która wyszła spod jego ręki była doskonała w smaku! Jego pomocnikiem został Eryk, nasz projektant skateparków, który udowodnił, że ma nie tylko wyczucie stylu na desce, ale także talent kulinarny!


Dzień Pizzy w Grupie Techramps był nie tylko smakowitą ucztą, ale także okazją do integracji i wspólnego świętowania. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu, pełnym smaku i dobrej zabawy. A już teraz nie możemy doczekać się kolejnej okazji, by razem stworzyć coś pysznego!


Buon appetito! ????✨

 

 

Więcej artykułów

POV: Girls Camp!

Asia Gęborska

2024-07-08 12:54

Skatepark w Brzesku fascynuje miejscowych skejtów i nie tylko!

Asia Gęborska

2024-07-05 10:44

Parkour Games w Płocku

Asia Gęborska

2024-07-04 10:06

Nowy skatepark i dwa pumptracki w Piekarach Śląskich!

Asia Gęborska

2024-07-02 09:57

Go Skateboarding Day Kraków!

Asia Gęborska

2024-06-28 08:22

Dzień Otwarty Grupy Techramps

Asia Gęborska

2024-06-28 07:48